Atribuită Cumpărare directă

confectionat zid sprijin pentru rigole scurgere ape pluviale - zid sprijin pentru rigola de scurgere a apei pluviale in satul Sarainga, zona Pana (Zecheru).

Număr anunț
DA26436348
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
EXPERT QUALITY WORK S.R.L. (CUI 40576968)
Cod CPV
45113000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat