Atribuită
Cumpărare directă
PROFIL TREAPTA ATP 257.92 1BUC PROFIL TREAPTA CTS 257.162 4BUC PROFIL TREAPTA ATS 257.81 7BUC PROFIL TREAPTA ATS 257.92 9BUC X CURBA SUDABILA 1 1/2'' 4BUC X INCHIZPT GEAM NEGRU M3-7234 22BUC SAMOTA SUBTIRE 525/PALET 20 BUC LANT ZINCAT COMERCIAL 6,5 20 M ROLA 1BUC X 7.5630
- Număr anunț
- DA26431236
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 997,06 RON
- Valoare atribuită
- 997,06 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.