Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCCAL pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 1 microbuz inmatriculat permanent in Romania, Jud. Vrancea, Limita de raspundere pe Asigurat per eveniment: 2.300 RON Sume asigurate/Limite de raspundere: 2.300 RON/eveniment Invaliditate permanenta: 2000 RON Deces: 1000 RON Cheltuieli medicale: 200 RON Pagube materiale: 100 RON Fransize: 0 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: Septembrie 2020. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA26434168
Autoritate contractantă
COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544 RON
Valoare atribuită
544 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544 RON

din 544 RON estimat