Atribuită
Cumpărare directă
TK450 TK-450 CARTUS TONER BLACK (15000 PAG) COMPATIBIL KYOCERA FS 6970 6970DN (*) PRODUS PREMIUM MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECTATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI STANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA , VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: *Kyocera FS-Serie (6970, 6970 DN) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail alexandra@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26432226
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478,80 RON
- Valoare atribuită
- 478,80 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.