Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 430765041 PRET DE CATALOG: 1.096,89 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: CARTOFI ROSII RO.10KG BUC VINETE RO KG C.I CIUP.CHAMP PL.500G BUC. C MORCOVI RO 1KG C.I ROSII RO KG CI CEAPA ROSIE GR. KG C.I VR DOVLECEI RO KG. C.I VRAC ARDEI KAPIA ROSU RO CII V PASTARNAC RADACINA RO KG CARTOFI DULCI EG.KG.C.I V LAMAI MAYER TR KG CI VRAC HOME G.CIUPERCI TAI300G D ALE G.COMPOT PRUNE1020G ETHRAS AR.CAPIA COPT DE.O SALROM SARE IOD.EXTR1KG UL.TEMPO CACAO CR VA54G DELACO MOZZARELLA MINI 12 KOLIBA UNT PREMIUM NAT.82 AVI OUA COD2 CLASA L CAS. mai putin
- Număr anunț
- DA26450138
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.096,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.096,89 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.