Atribuită Cumpărare directă

HDD intern WD, 3.5", 2TB, BLUE, SATA3, 5400rpm, 64MB - 1buc

Număr anunț
DA26433777
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,92 RON
Valoare atribuită
289,92 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,92 RON

din 289,92 RON estimat