Atribuită Cumpărare directă

FILTRU HABITACLU 1 -50,42 -50,42 SUPAPA ZGOMOT WABCO 1 -280,67 -280,67 FILTRU USCATOR 1 -130,25 -130,25 DISTRIBUITOR BASCULANTA 1 -672,27 -672,27 SIGURANTE 14 -0,84 -11,76 MANER USA MERCEDES 1 -126,05 -126,05

Număr anunț
DA26432486
Autoritate contractantă
S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
Furnizor / câștigător
3 ASI SRL (CUI 14553140)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.271,43 RON
Valoare atribuită
1.271,43 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.271,43 RON

din 1.271,43 RON estimat