Atribuită Cumpărare directă

CARTUS SAMSUNG MLT D111 - 1 BUC CARTUS HP 85A- 2BUC , CARTUS HP 35/36A - 6 BUC , CARTUSE XEROX 3210- 2 BUC , CARTUS CANON 737-2BUC,CARTUS HP 49A-2BUC, CARTUS TONER CE250 - 1 BUC, CARTUS HP 53A - 1 BUC , CARTUS 12A - 2 BUC

Număr anunț
DA26438614
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Calarasi (CUI 11327998)
Furnizor / câștigător
IT SERVICE SRL (CUI 17140017)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090 RON
Valoare atribuită
2.090 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090 RON

din 2.090 RON estimat