Atribuită Cumpărare directă

Paletă Tenis PRO LIGHT 5* CONCAV 4 199.99 LEI 0% 672.24 LEI 799.96 LEI Masă tenis de masă FT950 22 MM. 1 1699.99 LEI 0% 1428.56 LEI 1699.99 LEI

Număr anunț
DA26445606
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,80 RON
Valoare atribuită
2.100,80 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,80 RON

din 2.100,80 RON estimat