Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT BIO NOCOLYSE 1L Aviz Ministerul Sanatatii 1501BIO/02/01.20 Eficacitate sporicida inclusiv Clostridium Difficile. Produsele noastre sunt biodegradabile pana la peste 99.9%.Acestea sunt NEBULIZATE cu aparatul NOCOSPRAY. Nu sunt toxice, nu sunt corozive şi nu lasă reziduuri. NOCOLYSE – dezinfectant pentru suprafete si microaeroflora prin nebulizare cu aparatul Nocospray. NOCOLYSE – dezinfectant bio fara miros pe bază de peroxid de hidrogen si un complex coloidal de arginti in cantitate redusa. Eficacitate antimicrobiana : bactericid, fungicid, virucid şi sporicid. BIODEGRADABIL - NON TOXIC - NON COROZIV - NON ALERGEN. NU DEZVOLTA IN TIMP REZISTENTA BACTERIANA. 1L solutie pentru 1000mc. CONCEPTUL NOCOSPRAY – NOCOLYSE ECOLOGIC - Dezinfectantul este biodegradabil până la 99.9% - Nu este toxic, nu este alergen - Anticoroziv (ceaţă uscată) - Nu generează rezistenta la bacterii. EFFICIENT - Concept marcat CE 0499 (Echipamente medicale) - Eficienta de dezinfectie : bactericida, fungicida, virucida şi sporicida - Dimensiunea particulelor dezinfectante (în medie 5 µ) generează un grad de saturatie excelent al volumului tratat: fiecare cm2 este tratat. RENTABILITATE - Este necesară o cantitate foarte mică de dezinfectant: doar 1 ml pentru a desinfecta 1 m3 ECONOMIE DE TIMP - Nu necesită nici o acţiune înainte de dezinfectie, cu excepţia curăţării incarcaturii organice (reziduuri) cu un detergent bun. - O încăpere de 50 m3 este dezinfectata doar în 33 de minute. (3 minu
- Număr anunț
- DA26450793
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias (CUI 11302934)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.850 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.