Atribuită Cumpărare directă

achizitie stick 128 GB

Număr anunț
DA26472628
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30234600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,79 RON
Valoare atribuită
118,79 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,79 RON

din 118,79 RON estimat