Atribuită Cumpărare directă

Xerox 3345V_DNI, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare, Fax), viteza 40ppm, duplex, rezolutie ma

Număr anunț
DA26472953
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.782 RON
Valoare atribuită
1.782 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.782 RON

din 1.782 RON estimat