Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE ANTICOVID

Număr anunț
DA26473095
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI (CUI 14136755)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.456,98 RON
Valoare atribuită
5.456,98 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.456,98 RON

din 5.456,98 RON estimat