Atribuită Cumpărare directă

Cloramina pastile 200 buc/cutie NUMAR DE REFERINTA: 111 PRET DE CATALOG: 30,99 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: Cutie COD SI DENUMIRE CPV: 33631600-8 Antiseptice si dezinfectante (Rev.2) DESCRIERE: Cloramina pastile 200 buc/ cutie

Număr anunț
DA26463404
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
Furnizor / câștigător
DIVERS BUSINESS COMPANY SRL (CUI 24115610)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,88 RON
Valoare atribuită
371,88 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,88 RON

din 371,88 RON estimat