Atribuită Cumpărare directă

Achizitie rechizite gradinita - Primaria Cristian conform ofertei solicitate si a listei anexate.

Număr anunț
DA26460575
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.848,91 RON
Valoare atribuită
26.848,91 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.848,91 RON

din 26.848,91 RON estimat