Atribuită Cumpărare directă

Sticle de laborator Simax Marienfeld, 100 ml, 10 buc / pachet - 5 pachete. Sticle de laborator Simax Marienfeld, 250 ml, 10 buc / pachet - 2 pachete.

Număr anunț
DA26458016
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
14820000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
951,64 RON
Valoare atribuită
951,64 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

951,64 RON

din 951,64 RON estimat