Atribuită Cumpărare directă

Rechizite si manusi unica folosinta

Număr anunț
DA26454647
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566,90 RON
Valoare atribuită
566,90 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566,90 RON

din 566,90 RON estimat