Atribuită Cumpărare directă

Folie solar, culoare verde, material polietilena de joasa densitate LDPE cu stabilizator anti UV, latimea desfasurata a foliei 10.20 m, grosime 0.18 mm, greutate: aproximativ 2 kg/ml.

Număr anunț
DA26454772
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
19521100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.705,43 RON
Valoare atribuită
4.705,43 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.705,43 RON

din 4.705,43 RON estimat