Atribuită
Cumpărare directă
CANAL CABLU ADEZIV 16X16MM PKS 6 buc 2,61 ROBINET CROMAT DUBLU SERVICI 1/2 200T12 5 buc 28,99 SD SURUB PT GIPS CARTON FILETANT 3.5X35 10BUC/UM KSGM-35035 WRET-MET 5 buc 0,41 DIBLU DIN POLIPROPILENA-6.0X30MM 224.42.00 50 buc 0,07 VOPSEA AUTO ALB LUCIOS 600ML 313102 2 buc 24,12 V.WELL RAL8017 MARO CIOCO, 400ML 379997 70170 1 buc 15,38 SURUB CAP BOMBAT TORBANT 6X40 ZA 142.20.01 50 buc 0,2 PUNGA BIO 34X40CM 2 buc 0,09 BURGHIU METAL HSSG 6.5X100 2609255048 5 buc 3,95
- Număr anunț
- DA26461959
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA"PLOIESTI (CUI 29169408)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259,65 RON
- Valoare atribuită
- 259,65 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.