Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine determinari emisii CT si zgomot la limita societatii - anual, conform anunt ADV1171477/22.09.2020: 1. Masuratori monoxid de carbon CO - 35 buc; 2. Masuratori oxizi de azot Nox, exprimati in NO2 - 35 buc; 3. Masuratori oxizi de sulf SOx, exprimati in SO2 - 35 buc; 4. Masuratori pulberi totale - 35 buc; 5. Masuratori nivel zgomot pentru o locatie - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26463650
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI 30925017)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 90711500-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.280 RON
- Valoare atribuită
- 4.280 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.