Atribuită
Cumpărare directă
Nume marfa Cant LEXMARK TONER 60F2H00|602H,BK,10K,MX310,MX410,MX510,MX611,RPQ ECHIVALENT 15 XEROX TONER 106R03623,BK,15K,PHASER 3330,WC3335/3345,SQ,ECHIVALENT 20 XEROX DRUM 30K PAG FOR WC 3335, WC 3345, PHASER 3330 ORIGINAL 10 LEXMARK TONER 602,BK,2.5K,MX310,MX410,MX510,MX511,MX611 ORIGINAL 2
- Număr anunț
- DA26471011
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.240 RON
- Valoare atribuită
- 5.240 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.