Atribuită Cumpărare directă

Furnizare timbre

Număr anunț
DA26453170
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.009 RON
Valoare atribuită
1.009 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.009 RON

din 1.009 RON estimat