Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE DE CURATENIE - PRELUNGITOR MEDIAS 10 ML BC 10X 50.42; SIFON + SCURGERE CADITA 14X17.65; TUB NEON 36 W 5X9.66; TUB NEON 18W 5X7.98;BEC LED 75 W 20X11.76; PLINTA DUSURI 10X12.61; CANAL CABLU 16 40X 3.28; DIBLU+ HOLSURUB 6 300X0.34 LEI ; DIBLU + HOLSURUB M 6X 35 X40
- Număr anunț
- DA26451536
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU (CUI 3346999)
- Furnizor / câștigător
- ELCHIP OGL SRL (CUI 15743526)
- Cod CPV
- 39224210-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.453,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.453,78 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.