Atribuită
Cumpărare directă
Recipient termorezistent ROTH, albastru, 2.5 l, -196 °C - 5 buc. Cutie termorezistenta ROTH True North, 1 l - 1 buc. Cutii criogenice albe ROTH Rotilabo, 136*136*32 mm, 10 buc / pachet - 1 pachet Insertii pentru cutii criogenice ROTH, 9*9*25 mm, 13*13 locasuri, 10 buc / pachet - 1 pachet Cutii criogenice albe ROTH Rotilabo, 136*136*50 mm, 10 buc / pachet - 2 pachete Insertii pentru cutii criogenice ROTH, 12.5*12.5*30 mm, 10*10 locasuri, 10 buc / pachet - 2 pachete
- Număr anunț
- DA26458983
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44617000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.298,67 RON
- Valoare atribuită
- 2.298,67 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.