Atribuită Cumpărare directă

Prosop dispenser cu derulare centrala rola 310 metri Manusi de unica folosinta pentru lucratori industria de restaurente din NITRIL MARIMI 4 cutii M si 5 cutiiI XL

Număr anunț
DA26461725
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
33764000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.222,47 RON
Valoare atribuită
1.222,47 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.222,47 RON

din 1.222,47 RON estimat