Atribuită
Cumpărare directă
Radiera : 5 buc - Plic C6 : 200 buc - Pixuri : 35 buc - Dosare PVC : 200 buc - Plicuri C5 : 100 buc - Dosare arhivare : 200 buc - Plicuri cu burduf : 50 buc - Post-it : 20 buc - Foarfeca : 2 buc - Foarfeca : 2 buc - Agrafe color : 20 buc - Post-it index : 10 buc - Marker permanent negru : 10 buc - Marker evidentiator : 10 buc - Corector cu banda : 10 buc - Ascutitri : 5 buc
- Număr anunț
- DA26470745
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
- Furnizor / câștigător
- DANCOS CENTER SRL (CUI 27486949)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.078,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.078,50 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.