Atribuită Cumpărare directă

1. BANDA ADEZIVA : TRANSPARENTA (indiferent ca este lata sau ingusta ) ; 2. MARKER : 4 buc negru + 2 buc albastru + 2 buc rosu ; 3. pix fara mecanism : 16 buc negru + 4 buc rosu ; 4. CAIETE SI REGISTRE CARTONATE : DE MATEMATICA ;

Număr anunț
DA26461789
Autoritate contractantă
S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L (CUI 26454388)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,07 RON
Valoare atribuită
639,07 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,07 RON

din 639,07 RON estimat