Atribuită Cumpărare directă

suprafete laminate clasele primare

Număr anunț
DA26471362
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COMUNA SALATRUCEL (CUI 29029196)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195911-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,80 RON
Valoare atribuită
100,80 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,80 RON

din 100,80 RON estimat