Atribuită Cumpărare directă

pompa sumersibila 120 m (1buc x 504,20 lei), pompa sumersibila 110 m (1buc x 378,51 lei), masina de gaurit cu acumulator 18 W (1buc x285,71 lei), cablu MYYM 3x1.5 (36 m x 2.521 lei), cablu MYYM 4x2.5 (30m x 3,781 lei), cablu FY 1.5 (100 m x 0.588 lei), cablu FY2.5 (100 m x 1,008 lei), baterie instant DELIMANO (1buc x 134,45 lei)

Număr anunț
DA26464845
Autoritate contractantă
COMUNA DANEASA (CUI 5292496)
Furnizor / câștigător
AL & CO NARFELI CONSTRUCT SRL (CUI 36405838)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.666 RON
Valoare atribuită
1.666 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.666 RON

din 1.666 RON estimat