Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului 100 simuri internet + 100 TABLETA HUAWEI MEDIAPAD T3 10 • Beneficii Incluse: Abonament Sandbox National: 15GB trafic national. La depasirea traficului initial national la viteza maxima a abonamentului, viteza pentru traficul national scade pana la valoarea de 128Kbps (download) / 64Kbps (upload) urmand a reveni la valorile initiale in urmatoarea luna de facturare. Traficul national efectuat peste valoarea celui initial nu este taxat • Pret total/luna ( euro fara TVA/lei fara TVA) 6.3 euro + tva/sim = 30.87 lei + tva /sim • Perioada contractuala: 24 luni • Pret total per contract (lei fara TVA) 3087 lei total
- Număr anunț
- DA26456797
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.087 RON
- Valoare atribuită
- 3.087 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.