Atribuită Cumpărare directă

-Conform descrierii -Livrarea in maxim 3 zile de la primirea comenzii scrise -La livrare produsele vor fi insotite de Declaratie de Conformitate, Certificat de Calitate, Atribuirea tine loc de comanda nr. 10=200 buc si nr.15=200 buc

Număr anunț
DA26472592
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
AXXOBIOMED SRL (CUI 23952590)
Cod CPV
33141410-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat