Atribuită
Cumpărare directă
AL29.1 - Spirtiera ROTH din sticla, 100 mL - 2 pk - 163.84 RON 025.01.100.001 - Pahar Berzelius ISOLAB, sticla borosilicata 3.3, 100 mL, 1 buc - 4 buc - 36.64 RON 027.01.100.001 - Pahar Erlenmeyer ISOLAB, sticla borosilicata 3.3, gat ingust, 100 mL, 1 buc - 4 buc - 76.32 RON 015.01.250 - Cilindri gradati ISOLAB, 250 mL, clasa A, 2 buc/1 pk - 82.32 RON 6206-0060.100 - Flacoane pentru mostre Burkle din polipropilena, 50 mL - 1 pk - 206.70 RON CR61 - Alcool etilic 96%, 1 L - 1 buc - 40.30 RON mai putin
- Număr anunț
- DA26466194
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 606,12 RON
- Valoare atribuită
- 606,12 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.