Atribuită Cumpărare directă

Manusi unica folosinta negre din nitril nepudrate nesterile 100 bucati / cutie pret / bucata Marimea M 1000 bucati x 0,48 lei Marimea L 1000 bucati x 0,48 lei Marimea XL 200 bucati x 0.48 lei

Număr anunț
DA26474062
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.056 RON
Valoare atribuită
1.056 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.056 RON

din 1.056 RON estimat