Atribuită Cumpărare directă

Fereastra pvc cu termopane 2270 x 2070 = 4,699 mp / buc bucati- 3 Rama cu plasa 1000 x 650 bucati-6

Număr anunț
DA26424309
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
COMPETIŢIA DIVERS SRL (CUI 33597984)
Cod CPV
45421130-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.366 RON
Valoare atribuită
6.366 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.366 RON

din 6.366 RON estimat