Atribuită Cumpărare directă

Pachet tamplarie PVC conf. ofertei nr. 176 din 31.07.2020

Număr anunț
DA26439898
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
ADAM DESIGN HOUSE SRL (CUI 31314615)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.616,81 RON
Valoare atribuită
14.616,81 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.616,81 RON

din 14.616,81 RON estimat