Atribuită Cumpărare directă

Docking station Dell Universal D6000, USB Type-C, 130W si Aspirator de mana Concept VP4380, 18.5 V, 0.45 L, 2 niveluri de putere, filtru HEPA, Negru

Număr anunț
DA26417441
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.319,31 RON
Valoare atribuită
3.319,31 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.319,31 RON

din 3.319,31 RON estimat