Atribuită Cumpărare directă

L168.1 - Half respirator mask 3M 6200, acc. EN 140, M 1 pc(s) -2 buc mar.M -2buc.mar.L Gas filters, filter A1 from 3M, acc. EN 141 8 pc(s)

Număr anunț
DA26457420
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
963,02 RON
Valoare atribuită
963,02 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,02 RON

din 963,02 RON estimat