Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare a retelei de date(CORP NOU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SALIGNY)

Număr anunț
DA26420307
Autoritate contractantă
COMUNA SALIGNY (CUI 16384773)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
45314320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540 RON
Valoare atribuită
1.540 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.540 RON

din 1.540 RON estimat