Atribuită
Cumpărare directă
PIONEZE METAL 50B - AGRAFE METAL - PLIC LC6 200BUC - PLIC TB4 SILICON/10B - PLIC TC4 SILICON/10B - PLIC TC5/SILICON/100 - BON CONSUM A5/2EX/50S - FISE DE MAGAZIE NIR A4 NEPLATITOR TVA - TEXTMARKER 4 BUC - BIC MK PERM 4 - CAIET A4/60F/D 2 B - DOSAR PP SINA 30 B - FILE PROT CRIST 40 MC FILE PROT A4 OR 30 - DOSAR CU SINA A4/25 B - DOSAR INCOP 1/1 A4/25 STICK USB 32GB 1 BUC
- Număr anunț
- DA26421749
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,41 RON
- Valoare atribuită
- 405,41 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.