Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN 51232659 Aparat de laminat A3, Fellowes Spectra. Laminator Fellowes Spectra A3, pentru uz personal. Poate lamina documente intre 80 si 125 de microni. Timp de incalzire - 4 minute. Functie - de oprire dupa 30 de minute de nefunctionare. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26423134
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIMANU (CUI 28996083)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
42964000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
935,86 RON
Valoare atribuită
935,86 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,86 RON

din 935,86 RON estimat