Atribuită
Cumpărare directă
Intocmirea buletinului de expertizare pe baza rezultatelor buletinelor de determinare si a analizei existentei, intensitatii si efectelor inregistrate asupra organismului pentru suprasolicitarea nervoasa. Serviciile de expertiză se vor efectua pentru următoarele categorii de personal: - personal contractual; - judecători, magistrați-asistenți, personal de specialitate juridică ce desfășoară activitatea de cercetare sau documentare, de protocol, în domeniul relațiilor externe sau în domeniul resurselor umane și personal auxiliar de specialitate din cadrul Curții Constituționale.
- Număr anunț
- DA26418229
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.