Atribuită
Cumpărare directă
PIONEZE PANOU PLUTA 35/CUT - 10 BUC REGISTRU A4 100F AR - 6 BUC REGISTRU A4 100F DR - 4 BUC BIBLIORAFT 5CM PLASTIFIAT SMART - 20 BUC HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY - 80 BUC PIX PENSAN TRIBALL 1.0MM - 50 BUC CAIET A4 60F HERLITZ AR - 5 BUC CAIET A4 60F HERLITZ DR - 5 BUC DOSAR INCOPCIAT 1/1 - 100 BUC DOSAR SINA - 100 BUC DOSAR PLIC - 50 BUC DOSAR PLASTIC SINA SI GAURI NOKI - 100 BUC PLIC C6 SILICONIC 80 GR 100/SET - 5 BUC CAPSE 24/6 NOKI - 30 BUC FLUID CORECTOR KORES 20ML PE BAZA DE SOLVENT - 10 BUC FOLII DE PROTECTIE NOKI 100/SET - 3 BUC DECAPSATOR NOKI - 10 BUC CAPSATOR C12, 25 COLI, 24/6 - 10 BUC CONDICA DE PREZENTA - 5 BUC
- Număr anunț
- DA26418333
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.928,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.928,50 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.