Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE XEROX A3 5 X 33.61 CARTON A4/240G 2 X 37.82 ETICHETE AUTOCOLANTE A4 100 X 0.303 COLI MAGNET A4 2 X 7.14 DRAPEL ROMANIA 6 X 10.50 DRAPEL UE 5 X 10.50 ROLA FAX 5 X 7.14 CREION CORECTOR 10 X 5.04 MARKER PERMANENT 10 X 2.27 FOLIE PROTECTIE A4 GROASA 2 X 25.21 CREION MECANIC 1 X 12.18 REZERVA CUB HARTIE 9 X 2.94 DOSAR PLASTIC CU SINA 100 X 0.50 HARTIE XEROX A4 50 X 15.13
- Număr anunț
- DA26420621
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.408,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.408,13 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.