Atribuită Cumpărare directă

Laptop Acer Aspire 5 A515-53G, 15.6" FHD, Intel Core i5-8265U (1.60GHz, up to 3.90GHz, 6MB), 8 GB DD necesar bunei functionari a compartimentului tehnic.

Număr anunț
DA26418962
Autoritate contractantă
Teatrul de Arta Deva (CUI 4374610)
Furnizor / câștigător
CONTAB ADMIN MANAGEMENT S.R.L. (CUI 30867692)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.455 RON
Valoare atribuită
2.455 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.455 RON

din 2.455 RON estimat