Atribuită
Cumpărare directă
ACETONA puritate PA - 20 buc - 280.00 RON ETER DE PETROL, 900 ml, PA - 20 buc - 397.00 RON 32222-1L - Dichloromethane puriss. p.a., ACS reagent, reag. ISO, min. 99.9% (GC), 1 L - 20 buc - 1,228.40 RON 7340.1 - Isooctane, 2.5 lROTISOLV® HPLC - 2 buc - 1,113.00 RON mai putin
- Număr anunț
- DA26432757
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.018,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.018,40 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.