Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă RCA şi asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele DACIA LOGAN MAI 40534 și DACIA DUSTER MAI 47000 din dotarea Instituţiei Prefectului-Judeţul Botoşani, conform anunț publicitar ADV1171032 și anunt ADV1171582 si conform cerintelor caietuluide sarcini nr. 12897/18.09.2020
- Număr anunț
- DA26418702
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.139,65 RON
- Valoare atribuită
- 2.139,65 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.