Atribuită
Cumpărare directă
Sarma sudura flux TYSWELD 0.8 mm rola 5 kg Sarma sudura flux TYSWELD 0.8 mm rola 5 kg Diametru :0.8 mm Greutate :5.0 kg Descriere detaliata Sarma de sudura MIG-MAG tubulara cu flux pentru otel de uz general, grosime 0,8 mm. Se livreaza in bobina de 5 kg diametru rola 200mm
- Număr anunț
- DA26422149
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI 21515603)
- Cod CPV
- 44315200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,09 RON
- Valoare atribuită
- 210,09 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.