Atribuită
Cumpărare directă
MIG 195P - Aparat de sudura INTENSIV tip MIG-MAG Specificatii Tensiune de alimentare :230 V Gama de curent reglat :40 - 180 A Curent maxim :180A in 10% Tensiune in gol :23-43 V Trepte de reglaj curent :6 Diametru sarma otel :0.6-1.0 mm Diametru sarma otel inox :0,6 - 1,0 mm Diametru sarma FLUX :0.8-1.0 mm Dimensiuni :505x305x420 mm Greutate :33.0 kg Descriere detaliata Recomandat pentru sudura MIG-MAG unor materiale ca: otel, inox. - Sudeaza CU GAZ (prestabilit - cu sarma plina) si FARA GAZ (cu sarma FLUX); pentru a comuta intre sudura cu gaz si cea fara gaz, se inverseaza polaritatea pistolet-masa, intre 2 borne. - Reglaj in 6 trepte a curentului de sudura. - Reglaj fin cu potentiometru a vitezei de avans a sarmei. - Fiabile si robuste, usor de intretinut. - Protectie termica cu termostat. - Domeniu de utilizare : Tinichigerie, constructie metalica usoara. APARATUL SE LIVREAZA FARA STECHER Kit livrare: - aparat MIG 195P INTENSIV; - pistolet incorporat Mig Mag 2 m (fara conector euro); - cablu + cleste de masa; - ciocan zgura; - masca de mana; - sarma PLINA 0.8mm de proba ( pentru sudura cu gaz ); - roti pentru o deplasare usoara;
- Număr anunț
- DA26422097
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI 21515603)
- Cod CPV
- 42000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629,42 RON
- Valoare atribuită
- 629,42 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.