Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia necesara pentru intretinerea cailor de acces catre parcelele de teren -Pepiniera Vladila – S.D.N. Slatina. Se va oferta pretul pentru 1 bucata masina de tuns iarba RURIS RX 500, conform Specificatiilor tehnice atasate. Se va transmite pe e-mailul autoritatii contractante (achizitiidirecte@drdpcv.ro) oferta tehnico-financiara si preturile unitare. Oferta va contine obligatoriu toate elementele solicitate.
- Număr anunț
- DA26419991
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- RURIS IMPEX SRL (CUI 5045437)
- Cod CPV
- 16311100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.763,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.763,87 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.