Atribuită Cumpărare directă

SURUB DIN 7985 8X20 ZN G4.8 PIULITA DIN 934 M 8 G8 ZN SUR LEMN AF 6 X 35 ZN GB SUR LEMN AF 3.5 X 20 ZN GB SUR LEMN AF 4.5 X 45 ZN GB SUR LEMN AF 5 X 100 ZN GB SURUB DIN 967 6X16 ZN SURUB PT MOBILA EURO 7 X 50 ZN DIBLU PLASTIC 6X42/METAL ARTA DIBLU PLASTIC 8X60 DIBLU DRIVA KO-01 14.5X32 TOX SUPORT POLITA 5X24 ZN

Număr anunț
DA26417230
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,86 RON
Valoare atribuită
621,86 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,86 RON

din 621,86 RON estimat